Para Birimi : TRY

Serum Ampüller

Serum  Ampüller

Almanya’nın tedavi edici kozmetik markası Janssen,   güzelliğine  meraklı ve sabırsız hanımlar için anında etkili konsantre ampulleri ile ciltlerde mucize yaratıyor.

 

Bakım ürünlerinin formülünde yer alan etken maddeleri konsantre bir şekilde ampullerde sunan Janssen, cildin ihtiyacı olan ve kullanılan ürünün etkisini artıran hyaluronic asit ile de bu maddelerin cilde hızla nüfuz etmesini sağlıyor. 

 

Cidin o anda ihtiyacı olan uygulama için 11 farklı çeşidi bulunan Janssen Ampulleri,  tek tek de satılarak S.O.S güzellik arayışındakilerin imdadına yetişiyor.

 

Anında etki için; yıkanmış nemli cilde, temiz ellerle tüm ampulu eşit şekilde masaj yaparak  sürmelisiniz. 3 ile 5 dakika arasında cildin emdiğini ve fark yarattığını göreceksiniz.

 

Cilt tiplerine göre farklı uygulamalar için üretilen 250’den fazla Janssen ürünü;  cildinize en uygun ürünü seçtiğiniz takdirde kısa zamanda gözle görülen sonuçlar yaratırken, etkisini klinik olarak kanıtlamış bir dünya markası olarak da vazgeçemediğiniz ürünleriniz arasında yer alacak.

 

 

Janssen Ampul Çeşitleri

Hyaluron Fluid  : Susuz kalmış ciltleri nemlendirir

De-Stress : Hassas ciltleri yatıştırır

Couperose Fluid : Kılcal damarları yok eder

Caviar Extract : Yorgun ve gevşek ciltleri toparlar

Melafadin : Cilt renginin açılmasında etkilidir

Anti Wrinkle Booster  : Anında toparlanma ve sıkılaşma sağlar

Normalizing Skin Fluid : Yağlı, lekelenmiş cildi onarır

Stem Cell : Cildin nem tutma bariyerini güçlendirir 

   

(*) Cosmeceutical : Tedayiye yönelik dermokozmetik ürün


Bu kategoride ürün bulunamadı.